Dolní část Václavského náměstí v Praze byla odpoledne kvůli úniku plynu uzavřena
4. březen 2019 15:49
Hasiči, policisté a plynaři zasahovali v dolní části Václavského náměstí v Praze. Kvůli úniku plynu byla část náměstí uzavřena.
Únik plynu z potrubí ve výkopu byl nahlášen před domem číslo popisné 20 na Václavském náměstí. „Naměřili jsme nízké koncentrace v okolí výkopu a zajistili jsme místo proti vzniku požáru,“ uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka.
Nyní už lidé náměstím bez problému projdou.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
,Bromance‘ na odpis? Trump Netanjahua zkritizoval kvůli Libanonu, vztah jim to ale narušit nemělo
-
Exnáměstek hejtmana a dalších devět stíhaných uzavřeli dohodu v kauze ‚ohnutých‘ zakázek
-
Zeman je kronikou století, Řád bílého lva má mít, míní Vondráček. Výborný: Není to odměna za volby
-
‚Stránka nebyla nalezena.‘ Uživatelé sociálních sítí Instagramu a Facebooku hlásí celosvětový výpadek