Hit týdne 12. 11. 2023

12. listopad 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. November 2nd, Rodan, Joel Corry x MK x Rita Ora, Vojtaano a další.

Joel Corry, MK a Rita Ora se vrací na vrchol Hitu týdne!

Hit Drinkin‘ vyhrál poprvé hned při své premiéře 8. října, po sérii hlavně druhých a třetích míst se na první místo vrátil ve svém posledním týdnu a Joel Corry, MK a Rita Ora budou jedničkami na Praze ještě poslední týden!

I na dvojce je dvojnásobný šampion, Vojtaano mocně dotahoval, ale ve finále mu chyběl opravdu kousek, aby singl V míru získal třetí zlato. Už na skvělou trojku se propracovali Marshmello, P!nk a Sting, nový hit Dreaming inspirovaným Stingovou klasikou Fields Of Gold zařadila P!nk na rozšířenou koncertní verzi posledního alba Trustfall.

Čtvrtý je zpěvák Rodan se singlem Insomnia Junkie a na pátém místě skončila svou pouť Hitem týdne Kenya Grace. Její průlomový singl Strangers byl pošesté a povinně se loučí.

Novinky a nasazené

Novinky tentokrát nezasáhly do Top 10, tři ale prošly do dalšího kola. No.11 je Sebastian – Asi jsem blázen, No.13 Ofenbach a Norma Jean Martine – Overdrive a No.15 Nathan Dawe a Bebe Rexha – Heart Still Beating.

Poslechněte si 46. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio