Hit týdne 23. 6. 2024

23. červen 2024

Hit týdne, novinky a největší hity. Eminen, Twenty One Pilots, Monkey Business a další.

S novým týdnem nový No.1 Hit na Praze!!!!

A ten nemá nikdo jiný než veterán rapu 51-ti letý Eminem. Aktuální singl Houdini je naprostý fenomén po celém světě, „přejel“ i veškerou konkurenci v Hitu týdne a je novou i jedničkou na Praze.

Na druhé místo si polepšila dvojice z Columbusu - Twenty One Pilots, pohodovka The Craving prohnala i Eminema. Nakonec získala stříbro.

Nejlepší ze tří novinka skočila rovnou na bednu, Monkey Business poprvé česky, Vás vzali a poslali jste jim hodně hlasů, fantastický je i videoklip s herci Dejvického divadla s Petrem Spáleným a Miluškou Voborníkovou. Ciao!Ciao!Ciao! je No.3.

Čtvrtí jsou Post Malone a Morgan Wallen s country laděnou I Had Some Help, pátá je poslední jednička In The Club, první vlaštovka nové desky pražského bandu Support Lesbiens.

Novinky a nasazené

Z novinek prošly do Top 10 ještě Mark Ambor (Belong Together - No.9) a skvělý Rag’N’Bone Man (What Do You Believe In? – No.10).

V nasazených je asi největší událost uplynulých dní – nejnovější singl britských Coldplay, aktuální světový hit Ira Hoziera, nová vycházející hvězda Gracie Abrams, starý a dobrý, ba vynikající David Koller a taky hvězdy britské house music – Nathan Dawe a MNEK.

Všechny songy v Hitu týdne začínají každé kolo s nulou na kontě, do pátku sbíráme Vaše hlasy zde. Hit, který jich dostane nejvíc vyhraje další kolo 30.06. s Petrem Jungmannem.

Poslechněte si 25. vydání Hitu týdne roku 2024. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio