Hit týdne 26. 11. 2023

26. listopad 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Martina Pártlová, Like-It, November 2nd a další.

Martina Pártlová boduje v Hitu týdne!

Novinka Modlitba pro duši získala hned první týden rekordní počet hlasů a s obrovskou převahou triumfovala v 48. vydání našeho chartu. I druhá je novinka, band Like-It a singl Už jsem dlouho nespal tak končí těsně pod vrcholem.

Minule kapela November 2nd zvítězila, teď spadla s hitem All Comes Down na třetí místo. Dvakrát naši hitparádu vyhrál Vojtaano, tentokrát skončil na čtvrté příčce a žádné další umístění nepřidá, po šesti týdnech povinně končí. 

První zahraniční hvězda má až páté místo, to tu ještě nikdy nebylo! A je to Dua Lipa s dunivým singlem Houdini. Šestou příčku obsadila novinka a Objev roku z letošních Slavíků – Tereza Balonová. Song Lampiony se skvěle poslouchá a hlavně má velmi působivý videoklip.

A poslední novinku má opět naše zpěvačka a také úspěšná herečka Eva Burešová, track Kafe s mlíkem. Celkem devět míst elitní patnáctky drží domácí songy!

Novinky a nasazené

V nasazených najdete pro tento týden The Rolling Stones v mixu Purple Disco Machine, novinku Kapitána Dema – Botox, senzační návrat amerických Gossip se singlem Crazy Again, Pavla Calltu, Jess Glynne nebo Xindla X.

Poslechněte si 48. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.