Hit týdne 4. 2. 2024

4. únor 2024

Hit týdne, novinky a největší hity. Jack Harlow, Teddy Swims, Ofenbach, Kygo a Ava Max a další.

Jack Harlow vítězem Hitu týdne!

Single Lovin On Me, který před několika týdny vyhrál britskou, americkou i globální hitparádu, je novou No.1 na Rádiu Praha. Rapper z Kentucky Jack Harlow bude tedy nejméně do příští neděle na vrcholu Hitu týdne.

Druhé místo udržel zpěvák z Atlanty Teddy Swims s hitem Lose Control. Ten je aktuálně čtvrtým nejhranějším songem v evropském éteru! Druhý nejhranější song starého kontinentu je jen o místo horší – hit Cambodia od Kim Wilde z roku 1981 přetavili v globální úspěch francouzští Ofenbach s Normou Jean Martine, Overdrive je u nás No.3.

Novinky a nasazené

Druhou nejlepší novinku týdne mají Kygo a Ava Max, ti se chopili hitu, který v roce 2001 proslavil Shakiru, jejich verze Whatever je No.4. Na pátém místě zakotvil další famózní světový single – Stick Season a s ním Američan Noah Kahan.

Čtěte také

Z novinek ještě zabodovala Sabrina Carpenter se singlem Feather (No.7) s lehce morbidním videoklipem a na deváté místo skočili česko-norští We Are Domi se zpěvačkou Dominikou Haškovou a hitem Golden.

V nasazených je tentokrát Benson Boone, Felix Jaehn a Leony, November 2nd, Eliza Rose s Calvinem Harrisem a Thirty Seconds To Mars.

Poslechněte si 5. vydání Hitu týdne roku 2024. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.