Magistrát nepovolil fanzónu na Staroměstském náměstí, bude nejdřív v semifinále
Na Staroměstském náměstí nebude při hokejovém mistrovství světa nejméně do semifinále oficiální fanzóna českého týmu. Neumožnil to pražský magistrát. Zázemí včetně velkoplošné obrazovky tak budou mít fanoušci na tradičním místě pouze v případě úspěch na závěr šampionátu.
„Tým si bude muset fanoušky na tomto místě vybojovat. Bude to možné pouze 2 dny, a to v případě postupu našeho týmu do semifinále a finále 16. a 17. května,“ vysvětlila Jana Obermajerová, ředitelka agentury BPA, která je marketingovým partnerem hokejového svazu.
Informaci potvrdil i pražský magistrát. „Velkoplošné obrazovky budeme instalovat pouze v případě, pokud se čeští reprezentanti dostanou do semifinále nebo finále,“ řekla mluvčí magistrátu Petra Hrubá.
Oficiální fanzóny tak, kromě těsné blízkosti obou hal, budou v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovic, v brněnském kulturním centru Semilasso, a na pražském Václavském náměstí či střeše obchodního centra blízko O2 Areny.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Petrohradský ekonomický summit nezahájil Putin, ale ukrajinské drony, říká Bříza
-
Zacharov: Duha je meteorologický podvod, neexistuje. Tornádo se v českých podmínkách předpovídat nedá
-
‚Žádosti o proplacení jsou specifické.‘ Zemědělský fond vyplacené dotace pro Agrofert musí v Bruselu vykázat
-
Dopravní podnik čelí kritice za slogan o trolejbusech. ‚Fráze se používá k zesměšňování,‘ varuje organizace