Praha 5 vyplatila asi 1,8 milionu korun lidem postiženým povodněmi
První zpřesněné odhady příspěvku MČ Praha 5 pro vytopené občany (30 tisíc na domácnost a až 15 tisíc na tři a více dětí), o kterém jsme psali v minulé Pražské pětce, hovoří o celkem 1,3 milionu korun pro lidi bydlící v soukromých domech a zhruba 510 tisíc korun pro nájemníky obecních bytů. Českému rozhlasu Regina to dnes sdělil Vít Drbal, tiskový mluvčí radnice. Z výše uvedeného příspěvku MČ Praha 5 bylo již vyplaceno 585 tisíc korun. Podle informací k 11. 9. 2002 bylo na státních dávkách v souvislosti s povodní vyplaceno prostřednictvím našeho úřadu postiženým občanům 800 tisíc již v závěru srpna a dalších 335 tisíc v průběhu září. S výplatami nejsou hlášeny žádné větší problémy.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Petrohradský ekonomický summit nezahájil Putin, ale ukrajinské drony, říká Bříza
-
Zacharov: Duha je meteorologický podvod, neexistuje. Tornádo se v českých podmínkách předpovídat nedá
-
‚Žádosti o proplacení jsou specifické.‘ Zemědělský fond vyplacené dotace pro Agrofert musí v Bruselu vykázat
-
Dopravní podnik čelí kritice za slogan o trolejbusech. ‚Fráze se používá k zesměšňování,‘ varuje organizace