Pražská policie dnes řešila další sebevraždu
Třetí sebevraždu za posledních 24 hodin museli řešit pražští policisté. Po 11. hodině se starší žena s největší pravděpodobností rozhodla ukončit svůj život ve stanici metra Nádraží Holešovice.
Informovala o tom pražská policejní mluvčí Eva Stulíková:
"Podle předběžných zjištění přímo před přijíždějící soupravu skočila šestapadesátiletá žena. Na místě byla mrtvá. V důsledku toho byl přerušen provoz na této trase. Soupravy jezdily pouze v úseku Florenc - Háje a Ládví - Letňany, mezi zbylými stanicemi byla zřízena náhradní autobusová doprava. K plnému obnovení provozu v těchto místech došlo krátce po 13. hodině."
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Zůstaneš dva roky, nebo zaplatíš. Česko chce víc pracovníků z Filipín, někteří ale čelí nátlaku a vydírání
-
Právník: Ne každá země má v čele velkopodnikatele. Naše legislativa ke střetu zájmů je proto konkrétnější
-
Nejsou potřeba, odmítl Nacher po sérii otázek pojistky proti náhlým změnám nového zákona o ČRo a ČT
-
Odškodné po očkování? Prymula: Rozsudek umožňuje spravedlivé posouzení případů, kde došlo k újmě