Při požáru v Hlubočepích zemřel šedesátiletý muž
Při požáru bytu v pražských Hlubočepích dnes nad ránem zemřel starší muž. Jeho tělo nalezli hasiči při zásahu v domě v ulici Pod Žvahovem.
Pravděpodobnou příčinou požáru je nešťastná náhoda. Zhruba šedesátiletý nájemník byl sběračem odpadků, v bytě měl odpojenou elektřinu a svítil si svíčkou. Vzhledem k tomu, že dveře do bytu byly otevřené,vyšetřovatelé nevylučují, že oheň někdo úmyslně založil. Policisté proto na místě nasadili psa vycvičeného na vyhledávání hořlavin.
"Na místě probíhá v tuto chvíli doohledání požářiště jak ze strany vyšetřovatelů hasičů, tak výjezdové skupiny kriminální policie, kteří zjišťují bližší okolnosti případu," řekla Regině mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Zůstaneš dva roky, nebo zaplatíš. Česko chce víc pracovníků z Filipín, někteří ale čelí nátlaku a vydírání
-
Právník: Ne každá země má v čele velkopodnikatele. Naše legislativa ke střetu zájmů je proto konkrétnější
-
Nejsou potřeba, odmítl Nacher po sérii otázek pojistky proti náhlým změnám nového zákona o ČRo a ČT
-
Odškodné po očkování? Prymula: Rozsudek umožňuje spravedlivé posouzení případů, kde došlo k újmě