Hit týdne 1. 10. 2023

1. říjen 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Ewa Farna, Olivia Rodrigo, Miley Cyrus a další.

V Hitu týdne opět vítězí Ewa Farna!

Zlatá příčka naší hitparády se od minulého kola nemění, zpěvačka Ewa Farna s novinkou No a co si svojí pozici udržela. Na druhé místo poskočila Olivia Rodrigo, její vypalovačka Get Him Back! z nové desky GUTS si o jeden stupeň polepšila. Bronz pak patří Miley Cyrus se singlem Used To Be Young.

Skokanem kola se stali Lost Frequencies a Tom Gregory. Dive se přesunulo o deset příček. Ze čtrnácté až na čtvrtou.

Ve hře jsou nakonec čtyři nové songy – Sia s jejím Gimme love, Zoe Wees a Lightning, Zach Bryan s Kacey Musgraves a jejich I Remeber Everything a konečně Alok a Ava Max se songem Car Keys.

Novinky a nasazené

A v novinkách se můžete těšit na pecky posledních dnů. Kritikou skvěle hodnocený Dead Man od Davida Kuschnera. O vaše hlasy se hlásí supernova Instagramu Kenya Grace, Jihoafričanka žijící v anglickém Southamptonu, která vyrazila dech hudebnímu průmyslu. Singl Strangers vypustila právě na Instagramu a stal se virální záležitostí i debutovým úspěchem, který ji dostal na druhé místo britského chartu. Velice příjemný song nabízí i James Blunt.

Poslechněte si 40. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Honza Chlaň
Spustit audio