Hit týdne 1. 8. 2021

2. srpen 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Imagine Dragons, Måneskin, Michael Patrick Kelly, Milky Chance, Ed Sheeran, Kungs, Kryštof a další.

Imagine Dragons opět na vrcholu hitparády Rádia DAB Praha!

Las vegasští Imagine Dragons podruhé opanovali Hit týdne s novinkou (na 3. září ohlášeného nového alba Mercury: Act 1) Wrecked. Na druhé místo se probojovali italští Måneskin se singlem I Wanna Be Your Slave, čtveřice z Říma má po bronzu druhou medaili v řadě. Zato poprvé na stupních je člen rodinného klanu Kellyů Michael Patrick „Paddy“, novinka Thrrowback je číslem 3.

Poslechněte si 31. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.