Hit týdne 1. 8. 2021

2. srpen 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Imagine Dragons, Måneskin, Michael Patrick Kelly, Milky Chance, Ed Sheeran, Kungs, Kryštof a další.

Imagine Dragons opět na vrcholu hitparády Rádia DAB Praha!

Las vegasští Imagine Dragons podruhé opanovali Hit týdne s novinkou (na 3. září ohlášeného nového alba Mercury: Act 1) Wrecked. Na druhé místo se probojovali italští Måneskin se singlem I Wanna Be Your Slave, čtveřice z Říma má po bronzu druhou medaili v řadě. Zato poprvé na stupních je člen rodinného klanu Kellyů Michael Patrick „Paddy“, novinka Thrrowback je číslem 3.

Poslechněte si 31. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.