Hit týdne 15. 1. 2023

15. leden 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Marek Ztracený, Lost Frequencies x Elley Duhé x X Ambassadors, Thom Artway a další.

Marek Ztracený vyhrál popáté hitparádu Rádia Praha!

Ale bylo to definitivně naposledy, hit Pomalu už po šesti týdnech v žebříčku povinně končí. Těšíme se tedy na další novinku zlatého slavíka Marka Ztraceného.

Na druhé místo se probojovala belgicko-americká spolupráce, tedy Lost Frequencies s Elley Duhé a X Ambassadors se zvukově luxusní novinkou Back To You. Třetí pak skončil další domácí kousek – Nebedálky a Thom Artway s videoklipem natočeným v New Yorku.

Z novinek uspěli Britové Sigala a MNEK s novým trackem Radio (No.6), osmý je veterán Iggy Pop, i v 75 letech válí s novým albem i v songu Comments a konečně jako poslední z novinek prošel do patnáctky i otec EDM, který tento týden oslaví 54. narozeniny – Holanďan Tiësto s novinkou Lay Low.

V nasazených je opět 10 naprosto aktuálních a žhavých tracků, třeba Miley Cyrus a Flowers, U2 z nového alba Songs Of Surrender s klasikou v nové verzi Pride (In The Name Of Love), všude nesmírně úspěšná SZA se singlem Kill Bill, Lady Gaga s aktuálně velmi oblíbeným 12 let starým songem Bloody Mary, ten do chartů vrátil seriál Wednesday, a v nasazených najdete také nové Maneskin.

Poslechněte si 3. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.