Hit týdne 16. 6. 2024

16. červen 2024

Hit týdne, novinky a největší hity. Support Lesbiens, Pam Rabbit, Dua Lipa a další.

Naši Support Lesbiens na vrcholu Hitu týdne!

Pražský band Support Lesbiens pracuje na nové desce , hned první vlaštovka nenechala nikoho na pochybách, že bude dobrá. První singl In The Club hned napoprvé suverénně triumfoval v chartu Radia Praha.

Na druhém místě je další domácí muzika – Pam Rabbit s horkou novinkou Space, ta odsunula na třetí pozici i nedávnou šampiónku Dua Lipu s hitem These Walls.

Druhá nejlepší novinka týdne začíná na No.4 . – mezinárodní partička Purple Disco Machine, Benjamin Ingrosso feat. Nile Rodgers & Shenseea hned napoprvé se singlem atakovala stupně vítězů, nakonec hit Honey Boy skončil těsně čtvrtý.

Z dalších novinek prošel ještě veterán Eminem ( Houdini No.9 ) a také aktuálně velmi úspěšný Američan Shaboozey (A Bar Song Tipsy – No.10.)

Novinky a nasazené

Z dalších novinek prošel ještě veterán Eminem ( Houdini No.9 ) a také aktuálně velmi úspěšný Američan Shaboozey (A Bar Song Tipsy – No.10.)

Do chartu by moc rádi tento týdne i Sophie And The Giants, Monkey Business, Rag’N’Bone Man, fotbalová od Meduzy s OneRepublic a Leony a taky Mark Ambor. Mezi nejlepší desítku je mohou posunout pouze Vaše hlasy, ty rozhodnou i o vítězi dalšího 25. kola. Kompletní pořadí, všechny videoklipy a hlasování zde.

Poslechněte si 24. vydání Hitu týdne roku 2024. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.