Hit týdne 16. 6. 2024

16. červen 2024

Hit týdne, novinky a největší hity. Support Lesbiens, Pam Rabbit, Dua Lipa a další.

Naši Support Lesbiens na vrcholu Hitu týdne!

Pražský band Support Lesbiens pracuje na nové desce , hned první vlaštovka nenechala nikoho na pochybách, že bude dobrá. První singl In The Club hned napoprvé suverénně triumfoval v chartu Radia Praha.

Na druhém místě je další domácí muzika – Pam Rabbit s horkou novinkou Space, ta odsunula na třetí pozici i nedávnou šampiónku Dua Lipu s hitem These Walls.

Druhá nejlepší novinka týdne začíná na No.4 . – mezinárodní partička Purple Disco Machine, Benjamin Ingrosso feat. Nile Rodgers & Shenseea hned napoprvé se singlem atakovala stupně vítězů, nakonec hit Honey Boy skončil těsně čtvrtý.

Z dalších novinek prošel ještě veterán Eminem ( Houdini No.9 ) a také aktuálně velmi úspěšný Američan Shaboozey (A Bar Song Tipsy – No.10.)

Novinky a nasazené

Z dalších novinek prošel ještě veterán Eminem ( Houdini No.9 ) a také aktuálně velmi úspěšný Američan Shaboozey (A Bar Song Tipsy – No.10.)

Do chartu by moc rádi tento týdne i Sophie And The Giants, Monkey Business, Rag’N’Bone Man, fotbalová od Meduzy s OneRepublic a Leony a taky Mark Ambor. Mezi nejlepší desítku je mohou posunout pouze Vaše hlasy, ty rozhodnou i o vítězi dalšího 25. kola. Kompletní pořadí, všechny videoklipy a hlasování zde.

Poslechněte si 24. vydání Hitu týdne roku 2024. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.