Hit týdne 17. 9. 2023

17. září 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Maneskin, Cian Ducrot, Pam Rabbit a další.

V hitparádě Rádia Praha vítězí Cian Ducrot!

Další vydání Hitu týdne vyhrál se singlem Heaven irský zpěvák Cian Ducrot, poprvé se tak ocitá na špici naší hitparády. Do hlasování některého z pondělních pořadů Vinyl chystáme jeho aktuální album Victory.

Na druhém místě skončil rockband z italského Říma – Maneskin s horkou novinkou Honey (Are U Coming). Třetí je zpěvačka, kterou jste mohli vidět i na našem open airu Kbely, hrajem!, kde nadchla publikum. Pam Rabbit a singl DM Friends je No.3.

Čtvrtá byla další tuzemská zpěvačka Ewa Farna s novinkou No a co, pátý pak skončil muž ve stetsonu, country star Luke Combs se slavným songem Tracy Chapman - Fast Car.

Novinky a nasazené

Z novinek prošla do aktuálního vydání třeba Kylie Minogue s titulním songem nové desky Tension, ta vyjde tento pátek (No.8), pak také nejstarší rocková kapela světa The Rolling Stones s novým trackem Angry (No.13).

Čtěte také

Nasadili jsme pro vás jako každý týden 10 horkých novinek, mezi nimi jsou třeba nová Olivia Rodrigo, Annabelle, Lost Frequencies a Tom Gregory, Martina Pártlová a další.

Poslechněte si 38. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

tajny_denik.jpg

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.