Hit týdne 19. 9. 2021

20. září 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Måneskin, Imagine Dragons, One Republic, Joel Corry x Jax Jones feat. Charli XCX & Saweetie, ABBA a další.

38. vydání Hitu týdne opět opanovali Måneskin!

Už potřetí po fantastickém vystoupení na festivalu Rock for People se z prvního místa naší hitparády raduje čtveřice z Říma. Dvakrát vyhráli se singlem i Wanna Be Your Slave, teď poprvé s coverem hitu norských Madcon – Beggin‘.

Na druhé místo tak odsunuli Imagine Dragons s novinkou z nového alba Mercury – Act 1 – hitem Monday. Na třetí místo se z devátého vrátili OneRepublic. Nejlepší novinku pak mají ostrovní hvězdy Joel Corry a Jax Jones.

Poslechněte si 38. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.