Hit týdne 20. 3. 2022

20. březen 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Miro Žbirka feat. David Žbirka, Lucie Vondráčková feat. Raego, Milky Chance, Imagine Dragons, Jax Jones feat. MNEK a další.

Žbirkové poprvé na vrcholu hitparády Rádia DAB Praha!

Meky Žbirka a jeho syn David jsou novou jedničkou Hitu týdne s prvním singlem nové vzpomínkové desky Posledné veci, nejvíc se Vám tentokrát líbil hit Nejsi sám. I na druhém místě je domácí nahrávka, Lucie Vondráčková a Raego obhájili stříbrnou příčku se songem Tvoje Ex. Na třetí místo vyskočila nejlepší novinka, nový singl německých Milky Chance – Synchronize.

I na čtvrté příčce je novinka lasvegasských Imagine Dragons – Bones. Až na páté místo spadli čtyřnásobní šampióni Jax Jones a MNEK, singl Where Did You Go? bodoval ve 12. kole naposledy, povinně končí. Stejně jako projekt In Your Arms (For An Angel) čtveřice Topic, Robin Schulz, Nico Santos a Paul Van Dyk. Do desítky se dostala ještě jedna novinka, singl Maroon 5 Lovesick, ten je desátý.

V nasazených tentokrát najdete hitparádový banger od Regard a Years And Years Hallucinate vybudovaný na základech fantastického hitu zpěvačky Imany z roku 2015. Nasazená je i nová Becky Hill se švédskými Galantis a singl Run, Galantis najdete v nasazených ještě jednou, avšak s Mabel a Jaxem Jonesem v páteční novince Good Luck. Dalšími horkými adepty je nejúspěšnější interpret Hitu týdne v loňském roce Joel Corry, ten se dal opět dohromady s legendárním francouzským DJ Davidem Guettou a tentokrát se zpěvákem Brysonem Tiller natočil novou danceovku What Would You?. A pro fandy ostřejší rockové muziky jsou v nasazených britští Muse, ti chystají na 26. duben nové album Will Of The People, druhým singlem je Compliance.

Poslechněte si 12. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...