Hit týdne 21. 1. 2024

21. leden 2024

Hit týdne, novinky a největší hity. Teddy Swims, Billy Gillies a Hannah Boleyn, Mydy a další.

Do čela hitparády se dostal Teddy Swims!

Ještě před několika týdny zcela neznámý zpěvák z Atlanty Teddy Swims suverénním způsobem vyhrál 3. vydání Hitu týdne. Singl Lose Control je senzací po celém světě, u nás právě tou největší.

Na druhé místo odsunul čtyřnásobné šampióny, Billy Gillies a Hannah Boleyn s danceovkou DNA (Loving You) mají před sebou poslední možnost zabodovat a vylepšit si skóre. Na třetí místo se vrátil pražský band se zpěvačkou Žofií Dařbujánovou s názvem Mydy, zkoušeli štěstí v Eurovizi, tam to neklaplo, v naší hitparádě berou už druhý bronz.

Do desítky pronikly i dvě novinky – No.5 je německý projekt Fast Boy x Topic se singlem Forget You a na 8. místo prošla rodačka z kanadského Calgary, dvacetiletá Tate McRae s novinkou Exes.

Novinky a nasazené

V nasazených je tentokrát aktuálně nejhranější domácí singl od Mirai (Summer Love), horká Ariana Grande (Yes, and?), světová senzace Noah Kahan (Stick Season), soused z Německa KAMRAD (I Hope You End Up (With Me)) a do chartu vracíme aktuálně absolutně nejhranější hit evropských rádií od francouzských Ofenbach (Overdrive).

Poslechněte si 3. vydání Hitu týdne roku 2024. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio