Hit týdne 21. 5. 2023

21. květen 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Switch Disco & Ella Henderson, Depeche Mode, Barbora Poláková a další.

Switch Disco s Ellou Henderson podruhé No.1 v Hitu týdne!

Hit React se samply slavné 90’s Children od Roberta Milese dostal podruhé nejvíc hlasů a druhý týden tak vede žebříček Radia Praha.

Na druhé místo se vřítila nejlepší novinka – legendární kapela Depeche Mode a další singl z aktuálního alba Memento Mori s názvem Wagging Tongue. Třetí opět skončila Barbora Poláková, Sousedův trávník ale povinně končí, byl v naší hitparádě už šestkrát.

Čtyřku mají David Guetta, Coi Leray a Anne-Marie, další 90’s v nové verzi – Baby Don’t Hurt. Pátý je Lewis Capaldi a balada Wish You The Best. Z novinek uspěli ještě italští Maneskin se singlem Baby Said (No.7), Ed Sheeran s Curtains (No.9) a Elizabeth s Good Time (No.11).

Novinky a nasazené

V nasazených je tentokrát například novinka Marka Ztraceného, rockbandu Thirty Seconds To Mars, nový Marpo nebo Loreen s vítězným songem Eurovision Song Contest Tattoo.

Poslechněte si 21. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.