Hit týdne 26. 12. 2021

27. prosinec 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. We Are Domi, Michael Patrick Kelly, Tiësto & Ava Max, Michael Bublé, Lenny a další.

Poslední vydání Hitu týdne v roce 2021 má novou, domácí jedničku!

Dcera hokejové brankářské legendy Dominika Hašková s českou-norskou skupinou We Are Domi suverénně opanovala domácí kolo Eurovison Song Contest a pojede reprezentovat do Turína, teď „přejela“ i všechny v naší hitparádě a se singlem Lights Off je novým lídrem! O místo si pohoršil Michael Patrick Kelly s baladou Blurry Eyes, ta je No.2. Na třetím místě se povinně po 6 týdnech v TOP10 , z toho dvakrát jako No.1, loučí Tiësto s Avou Max a hitem The Motto. Nejlepší vánoční je čtvrtá – Kanaďan Michael Bublé uštrykoval opravdu parádní „vánoční svetr“ – The Christmas Sweater. Pátá je stejně jako před týdnem naše Lenny s Mikem Shinodou z Linkin Park a singlem Lithium.

Poslechněte si 52. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.