Hit týdne 28. 11. 2021

29. listopad 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Tiësto & Ava Max, Joel Corry & Mabel, Michael Patrick Kelly, Imagine Dragons feat. JID, Bastille a další.

Tiësto a Ava Max mají novou No.1 na Rádiu DAB Praha!

Novou jedničkou Hitu týdne je novinka legendy EDM Holanďana Tiësta a Američanky s albánskou krví Avy Max s názvem The Motto. Těsně porazili Brity Joela Corryho s držitelkou Brit Awards Mabel a singlem I Wish. Třetí pak skončila novinka člena slavné Kelly Family Michaela Patricka Kellyho se sólovým singlem Blurry Eyes. Paddy Kelly má i celé nové album B.O.A.T.S. Ze 13. místa se zpátky do boje o medaile na No.4 vrátili Imagine Dragons s novinkou k animovanému seriálu Arcane - Enemy. Až na páté místo spadli šampióni posledních dvou kol - londýnští Bastille s hitem No Bad Days.

Poslechněte si 48. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio