Hit týdne 28. 4. 2024

28. duben 2024

Hit týdne, novinky a největší hity. Dua Lipa, Xindl X a Katarína Knechtová, Beyoncé a další.

 Nový týden , nová No.1 – Dua Lipa!

Dua Lipa teď v pátek vydá nové album Radical Optimism, na Praze ho oslaví jedničkou v Hitu týdne! Třetí singl z této desky - Illusion dostal nejvíc hlasů a je zaslouženě první. Druhá je titulní písnička rozpustilé kriminálky Policie Hvar – Xindl X a Katarína Knechtová nás na druhém místě ladí na prázdninový ráj kolonizovaný Čechy a Slováky s vražednými sklony – Si zabil, kámo!

Třetí je country laděná Beyoncé, Texas Hold’Em a je právě všude absolutně Top, Praha není výjimkou. Až na 4. místo spadli čtyřnásobní šampióni Jax Jones , Zoe Wees a Pikachu – Never Be Lonely. Další absolutní světový hit je u nás No.5 – Angličan s kyperskými kořeny Artemas – I Like The Way You Kiss Me.

Nejočekávanější singl roku – Fortnight od Taylor Swift a Post Malone je nejlepší novinkou a No.6 jsou tak „nářky jedné miliardářky“. Z novinek prošel do Top ten ještě Hozier se singlem Too Sweet (No.9) a francouzsko-britská spolupráce Kungs x David Guetta x Izzy Bizu – All Night Long (No.10).

Novinky a nasazené

V nasazených jsou David Guetta a OneRepublic s coverem hitu moldavské skupiny O-Zone, James Athur, Švéd Benjmain Ingrosso, Tereza Balonová s Adamem Ďuricou a němečtí ClockClock.

15 výborných songů, každý by mohl vyhrát, každý by mohl i vypadnou a o všem do pátečního poledne rozhodnou naši posluchači zde:

Poslechněte si 17. vydání Hitu týdne roku 2024. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.