Hit týdne 3. 9. 2023

3. září 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Emma Smetana a Richard Müller, Calvin Harris a Sam Smith, Chinaski a další.

Hitparádu Rádia Praha ovládla Tahle jedna vteřina

Úvodní píseň k televiznímu seriálu Eliška a Damián tento týden vítězí v Hitu týdne. Emma Smetana, kterou zároveň uvidíte v hlavní roli, spolu s Richardem Müllerem tvoří v songu Tahle jedna vteřina silné duo.

Z trůnu tak sesadili dvojici Sam Smith a Calvin Harris, trance singl Desire vyhrál už třikrát, tentokrát je na druhém místě.

Čtěte také

Na bronzovou příčku vyskočila rovnou z nasazených kapela Chinaski a jejich song Pusa, odsunula tak na čtvrté místo Pam Rabbit se singlem DM Friends.

Pam Rabbit bude také jednou z hvězd naší akce v Centrálním parku ve Kbelích. Už v neděli 10. září vás zveme na open air Rádia Praha, kde vystoupí i Lenny, Adam Mišík a kapela Portless.

Novinky a nasazené

Z novinek uspěl Brit Calum Scott se singlem At Your Worst na 13. místě, hned za ním se umístil Troye Sivan a song Rush.

V nasazených na vás čekají hvězdy jako Imagine Dragons, Maneskin, Jason Derulo, Miley Cyrus nebo Selena Gomez.

Poslechněte si 36. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.