Hit týdne 7. 11. 2021

8. listopad 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Meduza & Hozier, Joel Corry & Mabel, Adele, Bastille, David Stypka a další.

Hned 5 novinek pořádně zatřáslo naší TOP 10!

Celá polovina elitní desítky Rádia DAB Praha je jiná, postaralo se o to 5 minule nasazených novinek. Dvě z nich odsunuly poslední šampiónku Adele s novinkou Easy One Me na třetí místo. Druhý skončil Brit Joel Corry, který nahrál nový singl s držitelkou Brit Awards Mabel – I Wish. Jediný hlas navíc rozhodl , že novou jedničkou je italská Meduza s Irem Hozierem, milánské trio nahrálo další ikonický hit Tell It To My Heart.

Poslechněte si 45. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.