O pořadu Až na dřeň

O radostech i trápeních se známými osobnostmi. Moderuje Kateřina Kubalová.

Našimi hosty jsou herci, zpěváci, sportovci i lékaři, spisovatelé nebo filmaři, zkrátka lidé, kteří mají o čem mluvit. A my se jich nebojíme zeptat nejen na to, co je těší a zajímá, ale i na to, co je trápilo či trápí, nebo na co by ve svém životě raději zapomněli. Pořad Až na dřeň zkrátka nezůstává jen u nablýskané slupky, ale nahlíží i do třináctých komnat.

Za léta, kdy je Až na dřeň nedílnou součástí vysílání Rádia Praha, už k našemu mikrofonu usedly desítky osobností všech možných oblastí veřejného života, namátkou herečka Květa Fialová, chirurg Pavel Pafko, skladatel Karel Vágner, zpěvák Petr Janda nebo spisovatel Ivan Kraus. Nechyběla ani speciální vánoční vydání a výběr toho nejlepšího, který pravidelně připravujeme na období letních prázdnin.

Ohlasy i tipy na osobnosti, které byste rádi v pořadu Až na dřeň slyšeli, můžete posílat na email autorky katerina.kubalova@rozhlas.cz.

Historie

Pořad vysíláme od září 2008, kdy si jeho autor Petr Kouba začal do studia zvát známé osobnosti a klást jim zvídavé otázky na tělo. V únoru 2009 převzala moderátorskou štafetu Kateřina Kubalová, která pořad připravuje dodnes.

Pořad připravují

Další pořady

 • Volby 2022 - Praha

  Informace k podzimním komunálním a senátním volbám v Praze.

 • Hit týdne

  Rádio Praha, to je nejvíc hitů v digitálu. Pojďte s námi hledat ten nejlepší.

 • Zprávy

  Aktuální informace nejenom z Prahy vám přinášíme každých 30 minut.

 • Pražská doprava

  Dopravní informace každých 15 minut.