Hit týdne 11. 9. 2022

11. září 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Joel Corry & Becky Hill, Elton John & Britney Spears, Maneskin, Pokáč a další.

37. Hit týdne ovládlo duo Joel Corry a Becky Hill!

Římští Maneskin spadli na bronzovou pozici a na trůnu je nahradil singl History v podání Britů Joela Corryho a Becky Hill. O několik míst si polepšil také Elton John po boku s Britney Spears, singl Hold Me Closer skončil druhý.

Velký skok, ze 14. na 7. příčku, za sebou mají David Guetta a Bebe Rexha s jejich variací na song Blue od Eiffel 65, který pojmenovali I’m Good (Blue). Směrem nahoru se v žebříčku posunula i Pam Rabbit s hitem Stuck In The Cloud, která je aktuálně devátá, nebo Američanka Lizzo s nejnovějším singlem 2 Be Loved (Am I Ready) na 10. místě.

V nasazených novinkách pak najdete hned tři česká zastoupení, kapelu Mirai a singl Narozeniny, Lenku Dusilovou & Vojtěcha Dyka s písní k filmu Slovo nebo Marka Ztraceného a song Originál.

Poslechněte si 37. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Sestru se mi nikdy nepodařilo dočíst. Citlivého člověka jsem poslechla až do konce.

Iva Jonášová, ředitelka Vývoje a výroby

citlivy_clovek.jpg

Citlivý člověk

Koupit

Nový román českého básníka, prozaika, překladatele a publicisty, ve kterém se prolínají groteskní a tragické prvky a který vypráví příběh ze žhavé současnosti. Jáchym Topol získal za tento titul Státní cenu za literaturu.