Hit týdne 12. 12. 2021

13. prosinec 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Joel Corry & Mabel, Tiësto & Ava Max, Michael Patrick Kelly, Pavel Callta, Adele a další.

Joel Corry s Mabel jsou novým hitem No.1 na Rádiu DAB Praha!

V šestém a posledním možném týdnu to zvládli a s hitem I Wish si připsali konečně i vítězství v Hitu týdne. Na druhé místo tak o několik hlasů odsunuli šampiony posledních dvou kol – Tiësta s Avou Max. Na třetí místo se už podruhé probil člen slavné Kelly Family – Michael Patrick „Paddy“ Kelly. Čtvrtý skončil nový vánoční Pavel Callta – Tvůj song vánoční, Pavel byl v sobotu také hostem Lenky Vahalové. Pátá skončila minule třetí Adele Oh My God. V desítce bodují poprvé tři hity, úřadující britská jednička od Eda Sheerana s Eltonem Johnem – Merry Christmas, úžasná Londýňanka Joy Crookes a taky současná shooting star – 17-ti letá dívka z Nashvillu Gayle a světový hit abcdefu.

Do patnáctky prošla i Lenny s Mikem Shinodou ze skupiny Linkin park a novinkou Lithium. V nasazených máte tentokrát 4 účastníky národního kola Eurovision Song Contest (We Are Domi, Annabelle, Jordana Haje a Emmu Smetanu a skupiny Skywalker). O místo v TOP10 bude usilovat i vynikající Kanaďan Micheal Bublé s vánoční novinkou Christmas Sweater a James Harries s ústředním songem filmu Přání Ježíškovi – Something Like This.

Poslechněte si 50. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.