Hit týdne 14. 4. 2024

14. duben 2024

Hit týdne, novinky a největší hity. Jax Jones a Zoe Wees, Dua Lipa, Dasha, Zara Larsson, Aneta Langerová a další.

Hit týdne vyhrává už potřetí v řadě stejný singl!

Jax Jones se Zoe Wees jsou stoprocentní, tři týdny v chartu a třikrát No.1! Parádní jízdu si prodloužili i v 15. kole Hitu týdne. Na druhém místo se ve svém posledním týdnu dostala Dua Lipa, Training Season ale po osmi týdnech povinně končí. Zpěvačka však v hlasování zůstává s horkou novinkou Illusion, která je mezi nasazenými.

Třetí skončil herec a muzikant Joe Keery aka Djo, End Of Beginning je na Rádiu Praha opět na stupních vítězů, tentokrát bronzový.

Na čtvrté místo spadla půvabná country star Dasha s virálním hitem Austin a hned za ní, na páté příčce, máme první novinku. Song z TV seriálu Policie Hvar – československý duet Xindl X a Katarína Knechtová – Si zabil, kámo.

Novinky a nasazené

Z novinek zabodovala ještě Zara Larsson - Memory Line (No.9) a také Artemas – I Like The Way You Kiss Me (No.10).

Čtěte také

V nasazených je i Beyoncé s megaúspěšným singlem Texas Hold’Em, bizarní novinka skupiny Wohnout s názvem Nevěsta, Ray Dalton nebo Anne-Marie s Khalidem a pomalou You & I.

Poslechněte si 15. vydání Hitu týdne roku 2024. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.