Hit týdne 15. 10. 2023

15. říjen 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. David Koller, Joel Corry x MK x Rita Ora, Kateřina Marie Tichá a další.

Přední příčku Hitu týdne vzal útokem David Koller!

Nedělní hitparádu vyhrál s obrovskou převahou nestárnoucí David Koller s aktuálním singlem Za hranou. Ten pochází z posledního alba XXIII, text ještě napsal Michal Ambrož.

Čtěte také

Před týdnem byl pozdrav z diskotékové Ibizy první, tentokrát track Drinkin‘ o jednu příčku spadnul. Joel Corry, MK a Rita Ora se tak musí spokojit se stříbrem. Bronzová je pak nejlepší novinka a to domácí. Kateřina Marie Tichá vydala s kapelou Davida Stypky Bandjeez výtečný singl Plamen, který se hodně líbil i vám.

V první pětce jsou ještě dva absolutní světové top hity. Objev posledních týdnů, zpěvačka z Londýna Kenya Grace a aktuální britská No.1 Strangers, u nás číslo 4. Pátá je zpěvačka z kanadského Calgary Tate McRae a vynikající Greedy.

Novinky a nasazené

Z novinek bodují Cassö x Raye x D-Block Europe – Prada (No.9), Adam Mišík – Nedávám pátky (No.11) a Ed Sheeran – American Town.

Poslechněte si 42. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.