Hit týdne 15. 5. 2022

15. květen 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Dermot Kennedy, David Guetta x Becky Hill x Ella Henderson, Ava Max, Thom Artway, Sandro Cavazza a další.

Novou jedničku na Rádiu DAB Praha má Dermot Kennedy!

Dermot Kennedy potvrdil, že patří v posledních letech k nejúspěšnějším zpěvákům Hitu týdne, jeho nejnovější singl Something To Someone po devíti dnech od vydání vyhrál naši hitparádu! Na druhé místo tak odsunul poslední šampióny Davida Guettu, Becky Hill a Ellu Henderson se singlem Crazy What Love Can Do. Novinka minulého týdne Ava Max - Maybe You’re The Problem skočila na bronzovou příčku.

Čtyřku udržel Thom Artway se songem Buď se mnou a pátý je Sando Cavazza - The Days. Z nasazených uspěli ještě slavní OneRepublic, singl West Coast je osmý, o místo horší je Lady Gaga s ústředním songem nového filmu Top Gun: Maverick – Hold My Hand. Na 13. místo se pak dokázali prosadit Kryštof s novinkou Co bude pak z alba Halywůd.

Nově jsme pro Vás nasadili dalšího oblíbence Joela Corryho, také John Wolfhooker, Sebastian a Davida Stypku. Největším favoritem na postup je ale novinka italské skupiny Maneskin, jmenuje se Supermodel a vyšla teprve v pátek.

Poslechněte si 20. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.