Hit týdne 16. 7. 2023

16. červenec 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Michael Patrick Kelly, Anna K., Gwen Stefani a další.

Michael Patrick Kelly slaví šest vítězství v Hitu týdne!

Hit O.K.O. překonal jak Depeche Mode se singlem Ghosts Again, tak Calvina Harrise a Ellie Goulding se singlem Miracle a jako první letos vyhrál Hitparádu Rádia Praha šestkrát v řadě! To ale znamená povinný konec.

Překoná Kellyho nějaký další song? Uvidíme, druhá skončila stejně jako před týdnem Anna K. s novinkou Údolí včel a na třetí místo se vřítila nestárnoucí Gwen Stefani, která nedávno uchvátila svým živým vystoupením Prahu. Singl True Babe se na bronzovou příčku dostal rovnou z nasazených.

Na čtvrtém místě skončili Nathan Dawe, Joel Corry a Ella Henderson se singlem 0800 Heaven, pátá je Olivia Rodrigo a její song Vampire.

Novinky a nasazené

Z novinek ještě uspěli Robin Schulz – Sweet Goodbye (No.10) a Tereza Černochová s Barborou Polákovou – Pánev (No.11). V nasazených pak najdete třeba Shakiru, Lucii Bílou, spojení Jax Jones x Fireboy DML nebo Alok x Ava Max.

Poslechněte si 29. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio