Hit týdne 18. 9. 2022

18. září 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Joel Corry & Becky Hill, Rosa Linn, Elton John & Britney Spears, Maneskin a další.

Joel Corry a Becky Hill podruhé No.1 na Rádiu DAB Praha!

Britské hvězdy taneční muziky – Joel Corry a Becky Hill – vyhráli podruhé v řadě naší hitparádu se singlem History. Tento týden ale povinně končí, bodovali šestkrát a to je maximum.

Po 38. kole má tak nejblíž na vrchol druhá Rosa Linn z Arménie. Dvaadvacetiletá zpěvačka reprezentovala svoji zemi se singlem Snap i v letošní Eurovizi. Daleko nejsou ani legendární Elton John s Britney Spears, zatím na třetím místě. Singl Holdy My Hand s kousky slavných hitů Tiny Dancer, The One a Don’t Go Breaking My Hearts byl před týdnem dokonce No.2.

Na čtvrtém místě se tentokrát loučili italští šampióni Hitu týdne – Maneskin s Elvisovou If I Can Dream. Pátá je pak Ava Max, která oznámila nové album a druhým songem z něj je Million Dollar Baby.

Z novinek zabodoval třeba nový singl Lewise Capaldiho, jeho Forget Me je dokonce britskou jedničkou, u nás číslo 9. O místo horší je jeho krajanka Raye s novinkou Black Mascara, 11. jsou australští 5 Seconds Of Summer s hitem Older a poprvé v patnáctce je i Rag’N’Bone Man se singlem Circles.

V nasazených se to opět jen hemží velkými jmény a ambiciózními novinkami, například Kygo, Ozzy Osbourne, Sebastian, Nikita Kingston a další.

Poslechněte si 38. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.