Hit týdne 2. 4. 2023

2. duben 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Calvin Harris & Ellie Goulding, Deaf Heart, Lewis Capaldi, Pnau x Khalid a další.

Calvin Harris a Ellie Goulding jsou jedničkou hitparády na Rádiu Praha!

Z nuly rovnou až na vrchol vylétla žhavá tranceová novinka Miracle, kterou mají na svědomí Calvin Harris & Ellie Goulding. Vyhrávají tak 14. vydání Hitu týdne.

Na druhém místě skončil pražský band Deaf Heart a singl Adelaide, ale v naší hitparádě je naposledy, po šesti týdnech povinně končí. Třetí je další novinka, Lewis Capaldi senzačně zabodoval se singlem How I’m Feeling Now.

Čtvrtý je další Brit Tom Odell s dvanáct let starým hitem Another Love a úřadující britská jednička, ryšavý Ed Sheeran, uzavírá TOP 5 s prvním singlem nového alba Eyes Closed.

Novinky a nasazené

Z novinek zabodoval ještě Ir Hozier a Eat Your Young (No.10). Z domácích hvězd měli úspěch ještě Jakub Děkan a Václava Janoušek (No.8), Lenny (No.11), Marpo (No.13) a v Praze žijící Brit James Harries (No.15).

V nasazených je opět spousta zvučných jmen a aktuálních a dobrých hitů, jen vaše hlasy je posunou mezi nejlepší.

Poslechněte si 14. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Procházet se vesmírem a dotýkat se hvězd je možné i ve svěrací kazajce…

Jan Pokorný, moderátor

Jack London Tulák po hvězdách

Tulák po hvězdách

Koupit

Vězeň Darrell Standing, původně profesor agronomie, byl za vraždu svého kolegy odsouzen na doživotí. Pět let pak strávil ve tmě v samovazbě, dost často i ve svěrací kazajce.