Hit týdne 25. 7. 2021

26. červenec 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Ed Sheeran, Imagine Dragons, Måneskin, Michael Patrick Kelly, Julia Michaels a další.

Ed Sheeran je podruhé jedničkou na Rádiu DAB Praha!

Ryšavý Brit vyhrál s novinkou Bad Habits i nejnovější 30. vydání Hitu týdne, a podruhé tak vystoupil až na samý vrchol. Zveřejnil i vynikající živou nahrávku aktuálního hitu. Na druhé místo si pohoršili poslední vítězové, las vegasští Imagine Dragons. Na třetí místo vystoupila nejlepší novinka, letošní objev z Říma a vítězové Eurovision Song Contest, čtveřice Måneskin se singlem I Wanna Be Your Slave.

Poslechněte si 30. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

S hereckými hvězdami poznejte tajemství textu starého dva tisíce let

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

chariton.jpg

O věrné lásce statečného Chairea a sličné Kallirhoy

Koupit

Román byl napsán pravděpodobně už v prvním století našeho letopočtu a možná dokonce i dříve. Jde o první dochovaný milostný a zároveň i dobrodružný román nejenom antického, ale vůbec evropského písemnictví.