Hit týdne 26. 6. 2022

26. červen 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Kate Bush, Welshly Arms, Calvin Harris, Dua Lipa & Young Thug, David Stypka a další.

Hit týdně přináší 37 let starou jedničku!

Na první místo naší hitparády se stejně jako v Británii prosadila Kate Bush se singlem z roku 1985 Running Up That Hill, díky seriálu Stranger Things se z tohoto songu stává světový fenomén.

Na druhé místo vyskočila nejlepší novinka, singl Dangerous od Welshly Arms. Kapela z Clevelandu oznamuje nové zářiové album Wasted Words & Bad Decisions. Dvojnásobní šampióni Calvin Harris, Dua Lipa a Young Thug spadli na třetí příčku s hitem Potion.Čtvrtý je David Stypka O lítání, ten ale povinně končí, a pátí jsou Michael Patrick Kelly a Rea Garvey – Best Bad Friend.

Druhá nejlepší novinka týdne je šestá – Topic & A7S se „stadionovkou“ Kermkraft 400 (A Better Day). Třetí novinku, která prošla, nahráli slavní Black Eyed Pead se Shakirou a Davidem Guettou, velmi ambiciózní kousek se jmenuje Don’t You Worry je No.11.

V nasazených jsou tentokrát Mig21, Ital LA Vision s německými YouNotus, Beyoncé nebo třeba Imagine Dragons, draci mají žraloky, novinku Sharks.

A v Hitu týdne hrajeme také o krásnou knihu o Guns N’Roses, digitální DAB rádio Hama a cédéčka, jak se k nim dostat? Poslechněte si 26. vydání Hitu týdne tohoto roku a vše se dozvíte.

O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio