Hit týdne 29. 10. 2023

29. říjen 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Vojtaano, Joel Corry x MK x Rita Ora, David Koller a další.

Vojtaano podruhé No.1 na Rádiu Praha!

Vojtaano s obrovskou převahou vyhrál i podruhé Hit týdne s novinkou V míru. Druzí tentokrát neskončili November 2nd, které jsme nasadili exkluzivně daleko před ostatními, teď musíme počkat na oficiální release 2. listopadu, pak je do chartu vrátíme i s hlasy, které jste jim poslali.

Čtěte také

Na dvojku se tak vrátil velký hit letošní Ibizy – Joel Corry, MK a Rita Ora – Drinkin‘. Na třetí místo se až z 11. vřítili Support Lesbiens, jejich novinka Anytime Anywhere je jak vystřižená z 80. let.

Bez medaile čtvrtý je tentokrát David Koller se songem Za hranou a pátá je nejlepší novinka – zpěvačka, která vystoupila na našem open airu ve Kbelích – Pam Rabbit s čerstvým singlem Anxiety.

Novinky a nasazené

Z novinek prošel ještě singl hvězd – Marshmello, P!nk a Sting s Dreaming (No.8), Slza s Magnety (No.12) a cover slavné Stand By Me od Ben E. Kinga – Hands On Me dvojice Jason Derulo & Meghan Trainor (No.13).

Poslechněte si 44. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.