Hit týdne 3. 4. 2022

3. duben 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Milky Chance, Poetika, Becky Hill & Galantis, Imagine Dragons a další. 

Milky Chance na prvním místě Hitu týdne!

Čtěte také

Z bronzové pozice rovnou na zlatou, němečtí Milky Chance a jejich singl Synchronize u vás tentokrát zabodoval nejvíce. Na druhé místo vystřelila z nasazených novinek domácí kapela Poetika a hit Sám. Zpěvák Ondřej Brejška byl před týdnem hostem Lenky Vahalové a řeč byla především o novém albu Identity. O jednu příčku si pohoršila Brit Awards ověnčená královna britské taneční hudby Becky Hill se švédskými Galantis a singlem Run, aktuálně na třetím místě. Čtyřka a pětka zůstávají beze změn - Imagine Dragons s novinkou Bones a  Miro a David Žbirkové s písničkou Nejsi sám.

Poslechněte si 14. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.