Hit týdne 3. 4. 2022

3. duben 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Milky Chance, Poetika, Becky Hill & Galantis, Imagine Dragons a další. 

Milky Chance na prvním místě Hitu týdne!

Čtěte také

Z bronzové pozice rovnou na zlatou, němečtí Milky Chance a jejich singl Synchronize u vás tentokrát zabodoval nejvíce. Na druhé místo vystřelila z nasazených novinek domácí kapela Poetika a hit Sám. Zpěvák Ondřej Brejška byl před týdnem hostem Lenky Vahalové a řeč byla především o novém albu Identity. O jednu příčku si pohoršila Brit Awards ověnčená královna britské taneční hudby Becky Hill se švédskými Galantis a singlem Run, aktuálně na třetím místě. Čtyřka a pětka zůstávají beze změn - Imagine Dragons s novinkou Bones a  Miro a David Žbirkové s písničkou Nejsi sám.

Poslechněte si 14. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.