Hit týdne 8. 1. 2023

8. leden 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Marek Ztracený, Raye feat. 070 Shake, Beyoncé a další.

Marek Ztracený počtvrté vítězí v Hitu týdne!

Zlatý slavík Marek Ztracený opět zcela suverénním způsobem opanoval 2. vydání Hitu týdne v roce 2023, celkem počtvrté v řadě je tak naší jedničkou balada Pomalu. Teď je před Markem poslední šestý týden, vyhraje znovu?

Na druhé místo se vyhoupla nejlepší novinka, britská zpěvačka Raye poprvé v kariéře v pátek 6. ledna triumfovala v domácí britské hitparádě, u nás je s trackem Escapism a rapperkou 070 Shake No.2. První medaili – bronzovou  získala Beyoncé, ta bodovala s hitem Cuff It, ale tentokrát poprvé je na bedně.

Čtvrté místo pak mají Lost Frequencies , Elley Duhé a X Ambassadors s vynikající Back To You. Pátou pozici má druhá nejlepší novinka, Thom Artway s poetickým singlem Nebedálky. Klip se točil v New Yorku. Z novinek ještě uspěli Metro Boomin, The Weeknd a 21 Savage – Creepin‘ je No.9 a poslední 15. místo mají Jonas Blue a Julian Perretta s hitem Perfect Melody.

V nasazených je tentokrát třeba nový Sigala a MNEK, velmi ambiciózní novinka od Tiësta nebo naše aktuální hvězdy Calin nebo Grey256.

Poslechněte si 2. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Procházet se vesmírem a dotýkat se hvězd je možné i ve svěrací kazajce…

Jan Pokorný, moderátor

Jack London Tulák po hvězdách

Tulák po hvězdách

Koupit

Vězeň Darrell Standing, původně profesor agronomie, byl za vraždu svého kolegy odsouzen na doživotí. Pět let pak strávil ve tmě v samovazbě, dost často i ve svěrací kazajce.