Hit týdne 9. 4. 2023

9. duben 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Calvin Harris & Ellie Goulding,Tom Odell, Ed Sheeran a další.

Calvin Harris a Ellie Goulding opět bodují v Hitu týdne!

Calvin Harris a Ellie Goulding podruhé za sebou vyhráli žebříček Rádia Praha s tranceovou novinkou Miracle, opět dostali suverénně nejvíc hlasů. Druhý skončil jedenáct let starý Tom Odell se singlem Another Love, ten se vrátil díky TikToku, ale u nás byl už pětkrát a může tak bodovat jen jednou.

Třetí je nový Ed Sheeran a Eyes Closed, čtvrtý pak Lewis Capaldi, který v únoru uchvátil pražskou O2 arenu, se singlem How I’m Feeling Now. Pětka je z Liberce – Jakub Děkan a Václav Janoušek – Jak bylo včera.

Novinky a nasazené

Z novinek uspěl třeba nový singl Black Eyed Peas s Daddym Yankeem – Bailar Contigo se samply ze Scatmana, na devátém místě pak David Stypka se Šimonem Bílinou a singl Nebreč. Číslo 10 urval rockband z Las Vegas Palaye Royale s hitem Lifeless Stars, ti vystoupili v lednu v Praze a získali si tu spoustu fanoušků.

Čtěte také

V nasazených je třeba James Arthur, Barbora Poláková, Tereza Mašková, nová Rosa Linn, Olga Lounová nebo Jax Jones a Calum Scott. 

Poslechněte si 15. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio