Soutěž o vstupenky na veletrhy For Interior, For Gastro and For Hotel - UKONČENO

27. září 2018

Soutěž byla ukončena. 

Zařizujete nové bydlení, zajímají vás nejnovější trendy z oblasti vybavení interiéru? Nebo si jen chcete vybrat nové doplňky do svého obýváku?

Tak to byste neměli chybět na největším veletrhu nábytku For Interior, For Gastro and For Hotel. A my pro vás máme vstupenky. Stačí zapojit se do naší soutěže!

Pět výherců obdrží 2 vstupenky veletrh For Interior, který se koná na Výstavišti v Letňanech od čtvrtka 4. do neděle 7. října společně s veletrhy For Gastro and Hotel. Více na www.pvaexpo.cz

Jak se jmenuje největší podzimní veletrh zaměřený na nábytek, interiéry a bytové doplňky pořádaný v PVA EXPO Praha Letňany ?

  1. FOR INTERIOR
  2. ART INTERIOR
  3. FOR ARCH

Správné odpovědi zasílejte na e-mail marketing.regina@rozhlas.cz včetně svého jména a kontaktu.

autoři: jp , Dana Špicarová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová