Vláda prodloužila stav nebezpečí
Praha bude moci i v příštích dnech snadněji odstraňovat následky ničivých povodní. Vláda totiž schválila návrh magistrátu, podle kterého by se měl stav nebezpečí prodloužit do 31. října. Původně měla jeho platnost skončit už zítra. Stav nebezpečí, který 1. září nahradil stav nouze, bude i nadále platit v městských částech Praha 1, 7 a 8, Radotíně, Chuchli, Zbraslavi, Lipenci, Troji, Suchdole, Lysolajích a Modřanech.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Petrohradský ekonomický summit nezahájil Putin, ale ukrajinské drony, říká Bříza
-
Zacharov: Duha je meteorologický podvod, neexistuje. Tornádo se v českých podmínkách předpovídat nedá
-
‚Žádosti o proplacení jsou specifické.‘ Zemědělský fond vyplacené dotace pro Agrofert musí v Bruselu vykázat
-
Dopravní podnik čelí kritice za slogan o trolejbusech. ‚Fráze se používá k zesměšňování,‘ varuje organizace