Detektivové prověřují na pražském magistrátu IT projekt za miliardu korun
Protikorupční policisté prověřují smlouvy uzavřené mezi pražským magistrátem a firmou Gordic. Ta pro Prahu už přes dvacet let zajišťuje ekonomický IT systém. Metropole za něj zaplatila více než miliardu, některé informace mluví dokonce o dva a půl miliardách korun.
Detektivové si minulý týden od vedení města vyžádali veškeré dokumenty ke smlouvě.
„Policii nyní poskytujeme součinnost a připravujeme jim veškeré podklady, které chtějí,“ potvrzuje mluvčí magistrátu Jakub Stadler a doplňuje:
„Těch žádostí od policie je v poslední době opravdu hodně a my v každém tom případě vycházíme maximálně vstříc a poskytujeme jim veškeré podklady, které tady k tomu problému na pražském magistrátu nalezneme.“
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
,Bromance‘ na odpis? Trump Netanjahua zkritizoval kvůli Libanonu, vztah jim to ale narušit nemělo
-
Exnáměstek hejtmana a dalších devět stíhaných uzavřeli dohodu v kauze ‚ohnutých‘ zakázek
-
Zeman je kronikou století, Řád bílého lva má mít, míní Vondráček. Výborný: Není to odměna za volby
-
Turnaj v Mexiku, ale ne pro Mexičany. Desetitisíce za vstupenku nezaplatíme, zlobí se domácí fanoušci