Hit týdne 10. 3. 2024

10. březen 2024

Hit týdne, novinky a největší hity. Kygo a Ava Max, Ella Henderson feat. Rudimental, Dua Lipa, November 2nd, Mark Voss feat. Karol Duchoň a další.

Kygo a Ava Max v čele hitparády Rádia Praha!

10. vydání Hitu týdne vyhráli Kygo a Ava Max se singlem, který v roce 2001 proslavil Shakiru, v nové verzi se jmenuje Whatever a tentokrát hlasování jasně dominoval.

Na druhé místo tak odsunul dvojnásobné šampióny Ellu Henderson a Rudimental s další cover verzí klasiky – Alibi. Nejlepší originální song je tak No.3, po jedné stříbrné medaili přidává druhý cenný kov kráska z Londýna Dua Lipa a track, který ohlašuje nové album – Training Season.

Nejlepší domácí nahrávka je čtvrtá, hraničtí November 2nd s Alexandrou Langošovou a What It Feels Like. Do Top 5 se dostal i Mark Voss a Karol Duchoň, V dolinách je pátým nejlepším songem aktuálního kola.

Novinky a nasazené

Z novinek tentokrát uspěli David Guetta a Kim Petras s další předělávkou klasiky – When We Were Young (The Logical Song) na 8. místě. O místo horší je Purple Disco Machine s ÁSDÍS – Beat Of Your Heart.

Čtěte také

V nasazených jsou i tentokrát horké a velmi aktuální hity, globální No.1 od Beyoncé (Texas Hold’em), vynikající Joe Keery aka DJO (End Of Beginning), Sia a Kylie Minogue (Dance Alone), sobotní host Lenky Vahalové Kateřina Marie Tichá s novinkou Ta třetí nebo Linkin Park (Friendly Fire). 

Poslechněte si 10. vydání Hitu týdne roku 2024. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.