Hit týdne 11. 2. 2024

11. únor 2024

Hit týdne, novinky a největší hity. Teddy Swims, Benson Boone, Ofenbach, Kygo a Ava Max a další.

Teddy Swims podruhé No.1 na Rádiu Praha!

Jednatřicetiletý zpěvák z Atlanty Teddy Swims se vrátil po dvou stříbrných místech opět na vrchol našeho chartu s druhým nejhranějším hitem evropských rádií – Lose Control. Bodoval posedmé, takže má ještě jeden týden k dispozici.

Na druhé příčce je další zpěvák s mocným hlasem, jednadvacetiletý Benson Boone, ten však bodoval poprvé a je nejlepší novinkou. Hit Beautiful Things je aktuálně nejstreamovanějším songem na světě!

Třetí je opět novinka, ostrovní DJs Eliza Rose a Calvin Harris – Body Moving. Prosadila se také kapela November 2nd, jejich What It Feels Like je No.8, německé hvězdy Felix Jaehn a Leony se singlem Waking Up mají No.10.

Novinky a nasazené

V nasazených je Justin Timberlake s novinkou Selfish, Ella Henderson s Rudimental a singlem Alibi, Mark Voss a Karol Duchoň – V dolinách, po 20 letech se do chartů vrací Natasha Bedingfield – Unwritten a Xindl X s neuvěřitelně silnou Slabou vůlí.

Poslechněte si 6. vydání Hitu týdne roku 2024. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.