Hit týdne 11. 6. 2023

11. červen 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Michael Patrick Kelly, Anne-Marie feat. Shania Twain, Depeche Mode, Loreen a další.

Michael Patrick Kelly jasným vítězem Hitu týdne!

Člen rodinné skupiny Kelly Family – Michale Patrick Kelly vyhrál s dalším singlem Hit týdne, nese pořadové číslo 6 z posledního alba B.O.A.T.S. a jmenuje se O.K.O. Těmi předchozími byli Blurry Eyes, Throwback, Beautiful Madness, Best Bad Friend a Wonders. Jeho fandové jsou věrní a pokaždé hlasování zaplaví svými hlasy.

Na stříbrné příčce skončily Anne-Marie a Shania Twain, šampiónka v karate a kanadská country star byly s hitem Unhealthy minule první. Obrovský skok ze 14. místa až na bronz udělali italští Maneskin s posledním singlem alba Rush, který nese název Baby Said.

A to znamená, že po třech v týdnech na prvním nebo druhém místě, jsou Depeche Mode tentokrát bez medaile, Wagging Tongue je No.4. Pátá je pak Barbora Poláková s herci Markem Adamczykem a Janem Cinou a ráznou Dese.

Novinky a nasazené

Vedle Michalea Patricka Kellyho uspěly ještě dvě novinky – devátá je australská popová ikona Kylie Minogue s výtečnou novinkou Padam Padam, a poslední 15. je Lana Del Rey s další tajemně nádhernou Say Yes To Heaven.

V nasazených je opět 10 horkých hitů, třeba novinka od Taylor Swift, kapely Vesna, skupiny Jelen, Eda Sheerana a dalších hvězd.

Poslechněte si 24. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.