Hit týdne 13. 2. 2022

13. únor 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Jax Jones feat. MNEK, Topic, Robin Schulz, Nico Santos, Paul Van Dyk, Purple Disco Machine & Sophie And The Giants, Pavel Callta, George Ezra a další.

Nový týden a nový No.1 hit na Rádiu DAB Praha!

Jax Jones a MNEK s novinkou Where Did You Go? jsou novou jedničkou hitparády Rádia DAB Praha. Právě jim jste poslali nejvíc hlasů, a to byli minulý týden „jen“ nasazeni, z nuly tedy rovnou až na vrchol.

I dvojka je novinkou, současné německé hvězdy - Topic, Robin Schulz a Nico Santos se spojili s tranceovou legendou Paulem van Dykem a oprášili jeho nejslavnější kousek For An Angel. I trojka pěkně „sype“ – DJ z Drážďan Tino Piontek alias Purple Disco Machine s britskými Sophie And Giants si udrželi bronzovou příčku s hitem In The Dark. Na čtvrté místo si výrazně polepšil Pavel Callta se singlem Můžeš se mnou počítat, po šesti týdnech ale povinně končí, už pro něj tedy nehlasujte. O jednu příčku horší než minule je pak George Ezra, novinka Anyone For You je u nás číslo 5.

V nasazených tento týdne najdete dva hvězdné duety – Coldplay vydali třetí singl z alba Music Of The Spheres baladu Let Somebody Go s půvabnou Selenou Gomez. Minulý týden k němu zveřejnili i nádherný videoklip. Se čtvrtým singlem alba = (Equals) je tu i Ed Sheeran, avizovaný love song The Joker & The Queen nazpíval s americkou hvězdou Taylor Swift. I k němu je velmi povedený videoklip.

Poslechněte si 7. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio