Hit týdne 16. 1. 2022

16. leden 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. We Are Domi, Gayle, Robin Schulz & Dennis Lloyd, The Weeknd, Kryštof a další.

We Are Domi potřetí naše No.1!

Ještě před pár týdny jsme o nich ani neslyšeli, pak vyhráli národní kolo Eurovize a teď dostali potřetí i nejvíc vašich hlasů v hitparádě Rádia DAB Praha – Dominika Hašková a We Are Domi. V aktuálním kole bodovali popáté, v neděli se s hitem Lights Off budou loučit, na jakém místě?

Na druhé místo si pohoršil možná aktuálně nejúspěšnější světový singl, sedmnáctiletá zpěvačka z Nashvillu Gayle a „rozchodová“ abcdefu. Třetí místo udržela německo-izraelská spolupráce, Robin Schulz – Dennis Lloyd a hit Young Right Now. Na čtvrté místo se probojovala nejlepší novinka, jedna z nejzářivějších hvězd popového nebe. Kanaďan The Weeknd vydal nové ostře sledované album Dawn FM, další singl z něj Sacrifice je naší čtyřkou. Na páté místo se probila skupina Kryštof s aktuálním singlem Do nebe se propadám. Ten je i nejhranějším domácím songem v českých rádiích.

I druhá novinka v TOP 10 je domácí, na 9. místo se dostala novinka kutnohorských Rybiček 48 – Dvě deci vína. V novinkách tentokrát najdete kanadskou shooting star Lauren Spencer-Smith , osmnáctiletá, v Británii narozená, Kanaďanka je se singlem Fingers Crossed možná největší světovou senzací nového roku. V nasazených je i jednička trendy chartu na YouTube, domácí Mirai s písní pro Davida Stypku – Lítej (Davidovi). Nechybí ani britské kultovní kapely Muse a Bastille s aktuálními novinkami.

Poslechněte si 3. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio