Hit týdne 18. 12. 2022

18. prosinec 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Marek Ztracený, Michael Patrick Kelly, Joel Corry feat. Tom Grennan a další.

Marek Ztracený jako jednička Hitu týdne!

Úřadující zlatý slavík Marek Ztracený vyhrál předposlední letošní kolo Hitparády Rádia DAB Praha s aktuální baladou Pomalu. Ta posbírala suverénně nejvíc hlasů a rozdílem třídy porazila veškerou konkurenci.

Šanci neměl ani tradičně silný fanklub Michaela Patricka Kellyho, hit Wonders s Rakimem je tedy dvojkou. Třetí jsou pak Joel Corry a Tom Grennan – Lionheart (Fearless). Na čtvrtém místě se s Hitem týdne povinně po šesti kolech, z nichž jedno bylo vítězné, loučí Jana Kirschner a Milan Ondrík, Lovestory byla tentokrát naposledy.

Nejlepší novinka začíná na skvělém 5. místě – Belgičan Lost Frequencies s americkými hvězdami Elley Duhé a rock bandem X-Ambassadors. Hit Back To You tak vykročil mezi nejlepší na Rádiu DAB Praha.

Z novinek ještě uspěla brazilsko-britská spolupráce – Alok, Sigala a hvězdná Ellie Goulding se singlem All By Myself se samply od slavných Depeche Mode a další hvězda dance music – Nor Alan Walker a novinka Ritual.

Poslechněte si 51. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.