Hit týdne 18. 4. 2021

19. duben 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Deaf Heart, Imagine Dragons, Chinaski, Shane Codd, Majestic & Boney M., Lost Frequencies a další.

Hit týdne má opět novou jedničku!

V nedělní premiéře od 19.00 se opět měnila pozice lídra, novým No.1 hitem na Rádiu DAB Praha se stali pražští Deaf Heart se singlem Red. Thomas Lichtag, kterého jsme poznali ve skupině Airfare, tak má opět nový projekt.

Dvojku uhájili Imagine Dragons s novinkou Follow You, ti byli v hitparádě už popáté, mají tedy před sebou poslední týden. Rekordmani, kteří Hit týdne vyhráli už 24x, na další jedničku stále čekají.

Na třetí místo se z nasazených dostali domácí Chinaski s hitem Báseň. Ten stále patří mezi nejhranější domácí songy v českých rádiích. 

V Hitu týdne je pokaždé 25 hitů a vyhrát může každý z nich. Vždy v neděli začínají všechny s nulou a jen Vaše hlasy je posunou mezi nejlepší.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.