Hit týdne 18. 4. 2021

19. duben 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Deaf Heart, Imagine Dragons, Chinaski, Shane Codd, Majestic & Boney M., Lost Frequencies a další.

Hit týdne má opět novou jedničku!

V nedělní premiéře od 19.00 se opět měnila pozice lídra, novým No.1 hitem na Rádiu DAB Praha se stali pražští Deaf Heart se singlem Red. Thomas Lichtag, kterého jsme poznali ve skupině Airfare, tak má opět nový projekt.

Dvojku uhájili Imagine Dragons s novinkou Follow You, ti byli v hitparádě už popáté, mají tedy před sebou poslední týden. Rekordmani, kteří Hit týdne vyhráli už 24x, na další jedničku stále čekají.

Na třetí místo se z nasazených dostali domácí Chinaski s hitem Báseň. Ten stále patří mezi nejhranější domácí songy v českých rádiích. 

V Hitu týdne je pokaždé 25 hitů a vyhrát může každý z nich. Vždy v neděli začínají všechny s nulou a jen Vaše hlasy je posunou mezi nejlepší.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.