Hit týdne 18. 6. 2023

18. červen 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Michael Patrick Kelly, Marek Ztracený, Anne-Marie feat. Shania Twain, Depeche Mode a další.

Michael Patrick Kelly podruhé No.1!

Michael Patrick Kelly suverénně obhájil první příčku v Hitu týdne s trackem O.K.O., píseň o jednom z nejkrásnějších zpěvákových okamžiků v životě posbírala pořádný ranec hlasů.

Marek Ztracený třikrát vyprodal Eden a fandové poslali hodně hlasů i songu Stále věřím, který v hitparádě vyskočil o 12 míst! Třetí pak skončily předposlední šampiónky – Anne-Marie a Shania Twain s country pohodovkou Unhealthy.

Čtvrtí jsou Depeche Mode a Wagging Tongue, ti budou v neděli pošesté a tedy naposledy. Stejný osud čeká i páté Maneskin se singlem Baby Said.

Novinky a nasazené

Nejlepší novinka byla na sedmém místě – české reprezentantky v Eurovizi z kapely Vesna s novinkou Plakaly. Devátá byla novinka šumperské skupiny O5 a Radeček – Hory, číslo 10 je Rita Ora a Fatboy Slim – Praising You a poprvé bodovaly i Taylor Swift a Ice Spice – Karma se stala čtvrtou novinkou týdne.

V nasazených na každý hlas čeká 10 horkých hitů, největší ambice má Belgičan Lost Frequences, The Feeling je hit na první dobrou! O místo v patnáctce se jistě popere i Dermot Kennedy s novinkou Don’t Forget Me nebo Chinaski s písní Pusa.

Poslechněte si 25. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.