Hit týdne 2. 1. 2022

3. leden 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. We Are Domi, Michael Patrick Kelly, Gayle, Sam Feldt & Rita Ora, Glockenbach feat. ClockClock, Lenny a další.

Dominátorova dcera podruhé dominuje Hitu týdne!

Dominika Hašková se svojí mezinárodní skupinou We Are Domi podruhé vyhrála hitparádu Rádia DAB Praha s hitem Lights Off, se kterým nás budou reprezentovat i letos v květnu v Turíně na Eurovizi. Na druhém místě opět skončil Michael Patrick Paddy Kelly s baladou Blurry Eyes, ta ale byla v TOP 10 pošesté a podle pravidel naposledy. Na třetí místo se probojovala aktuálně globální senzace, sedmnáctiletá zpěvačka z Nashvillu Gayle, kterou vlastní zkušenost inspirovala k jednom z nejúspěšnějších rozchodových singlů všech dob – abcdefu. Poprvé v TOP 10 na čtvrtém místě zabodovali holandský DJ Sam Feldt a slavná britská zpěvačka a herečka Rita Ora s novinkou Follow Me. A premiéru mezi nejlepšími na Rádiu DAB Praha měl i jeden z nej německých elektropopových projektů, Glockenbach & ClockClock – Brooklyn.

V nasazených jsou dvě velké poslední premiéry roku 2021. Silvestrovské premiéry od Alessa s Katy Perry a taky Flo Rida s novým singlem Wait. Najdete tam i singl norské Popelky, herečky a zpěvačky Astrid S, právě ona ztvárnila titulní roli v tolik diskutovaném filmu Tři přání pro Popelku. Skvělý nový singl mají i šumperští O5 a Radeček a o vstup do naší TOP 10 se popere i song z aktuálního filmového trháku Netflixu K zemi hleď s Leonardem di Capriem a Jennifer Lawrence – Ariana Grande a Kid Cudi – Just Look Up.

Poslechněte si 1. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?